Konsultant Call Center - praca zdalna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Migtel
16. 5. 2024

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko:
Migtel o sobie- jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Skupiamy się głównie na zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy głównie pracę zdalną.
Rozmowy sprawiają Ci przyjemność?
Praca w domu to jest to?
Kreatywność to Twój atut?
Aplikuj, nie czekaj!
Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zakres obowiązków
dbałość o dobre imię i prestiż firmy,
rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy,
przeprowadzanie ankiet,
pozyskanie zainteresowanych zakupem B2B
obsługa infolinii,
badanie poziomu zadowolenia klienta.
Podejmij wyzwanie, jeżeli:
lubisz kontakt z ludźmi
stawiasz na różnorodność projektów
angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań
czujesz w sobie optymizm i radość życia
cenisz równowagę między pracą, a życiem prywatnym
motywuje Cię praca zespołowa
posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
masz umiejętności organizacji pracy własnej
WYMAGAMY
dobrej znajomości obsługi komputera,
posiadania komputera i słuchawek z mikrofonem oraz stałego dostępu do internetu.
Oferujemy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
miłą, koleżeńską atmosferę,
różnorodność projektów - wsparcie szkoleniowe,
pracę w zgranym zespole,
możliwość podjęcia pracy od zaraz,
stałe wsparcie Koordynatora,
wynagrodzenie 3 600 brutto
Aplikować należy poprzez link:
https://inspatium.elevato.net/pl/migtel-konsultant-call-center-praca-zdalna,j,61?source=1012 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322