Konstruktor urządzeń przemysłowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Autojet
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko

Obowiązki

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych zprojektowaniemimodyfikacją już istniejących
  • opracowanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • współpraca zinnymi pracownikami

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zdobyte wpracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego ikonstrukcji oraz technologii maszyn
  • obsługa programu Inventor poziom zaawansowany
  • doświadczenie w branży przemysłowej
  • łatwość wnawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność isamodzielność wdziałaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551