Konstruktor CAD
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie całą dokumentacją rysunkową istniejącej oferty produktów,
  • Wsparcie grupy inżynierów produktu w tworzeniu ostatecznych szczegółowych rysunków nowych produktów 2D
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów
  • Aktualizacja rysunków produktów wynikających z zarządzania zmianami
  • Wprowadzanie danych do Epicor (główny element, BOM i routing)
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji części zamiennych
  • Tworzenie i aktualizowanie manuali
  • Współpraca z oddziałami w Polsce i za granicą

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • 2 - letnie doświadczenie w środowisku technicznym i/lub z produktami technicznymi
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zmianą
  • Znajomość CAD 3D/2D
  • Znajomość systemu ERP
  • Umiejętność pracy samodzielnej i z innymi w zespole
  • Dbałość o szczegóły
  • Silne umiejętności administracyjne i dokumentacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • Transport do miejsca pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Rozwój w globalnych strukturach

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782