Konstruktor
  • Poznań
konstruktor
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Czy masz doświadczenie w konstrukcji, projektowaniu oprzyrządowania? Czy lubisz projektować w systemach CAD? Szukasz aktywnie nowej pracy? Nie zwlekaj - aplikuj!

Jesteśmy zespołem 4 osobowym, w dziale Rozwoju Procesu w Fabryce w Poznaniu. Nasza praca polega na projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie produkcji łożysk. W zakresie pracy naszego zespołu jest wyposażenie kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie do maszyn i urządzeń oraz rozwój druku 3D w fabryce. Współpracujemy z innymi fabrykami rozwijając konstrukcję w Poznaniu jak i w innych lokalizacjach.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • komunikatywnej znajomości j.angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomości rysunku technicznego, zasad sporządzania dokumentacji technicznej oraz reguł projektowania
  • doświadczenia w projektowaniu w systemach CAD (najlepiej Creo)
  • zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia
  • znajomości wytwarzania/projektowania detali za pomocą drukowania 3D

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet benefitów dostosowany do potrzeb pracowników
  • dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji (w zakresie pracodawcy) oraz dla chętnych dofinansowanie nauki j.angielskiego

Zadania

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania oraz wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • nadzór konstrukcyjny nad realizowanymi projektami
  • nadzór nad realizacją zamówień oprzyrządowania
  • współpraca z podwykonawcami oprzyrządowania
  • dobór narzędzi i metod pomiarowych
  • opracowanie katalogów oprzyrządowania
  • prowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • realizacje zadań w zakresie ISO 9000/TS 16949
  • zarządzanie dokumentacją
  • kontrolowanie zużycia oraz żywotności narzędzi pomiarowych oraz oprzyrządowania
  • opracowywanie danych do kalkulacji

  • Praca Poznań
  • Konstruktor Poznań
  • Konstruktor (osoba) Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782