Konserwator zieleni
  • Warszawa, ul. Pruszkowska 4d
mazowieckie, Warszawa, ul. Pruszkowska 4d, mazowieckie, Polska
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,

02-118 Warszawa zatrudni pracownika na stanowisku:
Opis stanowiska
  • renowacja trawników,
  • cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów,
  • cięcie żywopłotów,
  • pielęgnacja rabat różanych,
  • koszenie trawy,
  • wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych,
  • wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.

Wymagania
  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne;
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w pielęgnacji terenów zielonych lub ogrodnictwie;
  • obsługa maszyn ogrodniczych spalinowych : kosiarka spalinowa, kosa spalinowa, kosiarka samojezdna, ciągnik ogrodniczy KUBOTA, pilarka spalinowa, nożyce do żywopłotów
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.

  • Praca mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570