KONSERWATOR/TECHNIK NAPRAW/PRACOWNIK TECHNICZNY
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Chocimska 22, 00-791 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Główna Biblioteka Lekarska
11. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- monitorowanie i kontrolowanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami
prawa oraz standardami bezpieczeństwa,
- samodzielne usuwanie na bieżąco usterek i nieprawidłowości, w przypadku poważnych awarii współpraca z innymi specjalistami,
dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze,
- prace remontowo konserwatorskie typu malowanie, szpachlowanie, naprawa instalacji elektrycznej, co, wodno kanalizacyjne, prace ślusarskie,
- sporadyczne jednodniowe wyjazdy służbowe,
- zdolności i umiejętności manualne, tzw. złota rączka,
- czynne prawo jazdy.

Inne wymagania
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia zawodowego, uprawnienia SEP w zakresie obsługi i konserwacj do 1 kV, czynne prawo jazdy, umiejętności manualne tzw. "złota rączka", komunikatywna znajomość j. polskiego
Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany dodatek stażowy za wysługę lat
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: rekrutacja@gbl.waw.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228