Konserwator Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pjm Serwis Sp.zo.o
17. 4. 2024

Prężenie rozwijająca się firma PJM SERWIS Sp.zo.o szuka Pracownika na stanowisko Konserwator Nieruchomości
Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości – głównie budynków mieszkalnych
- Znajomość infrastruktury technicznej budynków
- Obsługa instalacji elektrycznej, hydraulicznej, sanitarnej w tym ZW, CW,CO, odgromowej
- Obsługa instalacji wentylacji, klimatyzacji
- Prace ślusarskie m.in. regulacja drzwi, montaż zamków, samozamykaczy, niezbędne naprawy
- Prace ogólnobudowlane
- Pełnienie dyżurów i udział w usuwaniu awarii
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- Dyspozycyjność i chęć do pracy
- Sumienność
- Zaangażowanie
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Samochód służbowy, telefon służbowy
- Narzędzia niezbędne do pracy
- Ubranie robocze
- Możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963