Knowledge Management Specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Interesujesz się Microsoft Power Automate? Posiadasz zaawansowaną wiedzę techniczną w obsłudze programów Microsoft Apps i chcesz rozwijać się zawodowo w tym kierunku? Aplikuj!

Oczekujemy

  • zaawansowanej wiedzy technicznej środowiska Microsoft (SharePoint, Teams, Power Automate and Power Apps, Excel);
  • płynnej znajomości języka angielskiego;
  • dbałości o szczegóły;
  • umiejętności priorytetyzacji zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na rok(opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia);
  • praca w formie hybrydowej (3 dni zdalnie, 2 dni stacjonarnie z biura w Krakowie);
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc;
  • pakiet dodatków Randstad Plus;
  • praca w międzynarodowym zespole

Zadania

  • wsparcie systemowe przy wdrożeniu SharePoint;
  • migracja danych między systemami;
  • identyfikacja obszarów wymagających usprawnień;
  • monitorowanie procesu wdrożenia

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246