Kierownik utrzymania ruchu
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni pracownika na stanowisko:

Koordynatora ds. technicznych

Miejsce pracy: Kalisz woj. wielkopolskie.

Stawka: 7800-8000 brutto/msc.

Zadania:

-         Kierowanie obsługą obiektu i wykonywanie protokołów wspólnie z technikami,

-         Wsparcie techników w razie awarii oraz kontrola pracy techników i serwisantów,

-         Współpraca z administracją i przygotowywanie ofert dla administracji,

-         Prowadzenie archiwum  dokumentacji technicznej i nadzór nad obiegiem,

-         Współpraca z dostawcami oraz tworzenie raportów.

Wymagania

-         Doświadczenie – mile widziane, ważna dla nas jest dokładność, systematyczność i umiejętność pracy z dokumentacją,

-         Wykształcenie zawodowe/średnie: elektryk, technik elektryk, technik automatyk bądź pokrewne,

-         Świadectwo kwalifikacyjne G1 E+D (energetyczne) - eksploatacja, dozór.

Gwarantujemy:

-         Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana w godz. 7-15,

-         Narzędzia oraz odzież roboczą.

  • Praca Kalisz
  • Pracownik utrzymania ruchu Kalisz
  • Kierownik Kalisz
  • Kierownik Kalisz Pomorski
  • Kierownik działu personalnego Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228