Kierownik Zespołu Sprzedażowego _ Kalisz
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
PROFI CREDIT Polska S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie rejonem w sposób pozwalający na realizację wyznaczonych planów
  • Rozwój podległej struktury sprzedażowej

  • Planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie sprzedaży w oparciu o założone cele i zadania

  • Efektywne zarządzanie budżetem regionalnym

  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

WYMAGANIA:

To stanowisko jest dla Ciebie, jeżeli posiadasz:

  • Dobrą organizację pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat.B

  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych

  • Umiejętność określania, analizowania i egzekwowania kluczowych wskaźników wydajności KPI

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowy oraz rekrutacji

  • Wykształcenie min. średnie

OFERUJEMY:

Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy proces wdrożenia i szkolenia

  • Zgrany i doświadczony zespół współpracowników

  • Stałe podstawowe wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, samochód służbowy oraz dodatkowe benefity

  • Praca Kalisz
  • Kierownik Kalisz
  • Kierownik Kalisz Pomorski
  • Kierownik działu personalnego Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659