Młodszy mechanik/ elektromechanik utrzymania ruchu
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Kraus Folie Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie mechaników w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wsparcie przy przeprowadzaniu przeglądów i prac konserwacyjnych,
  • diagnostyka awarii i proponowanie rozwiązań problemów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • podstawowa wiedza z zakresu technicznego lub mechanicznego,
  • mile widziane uprawnienia do jazdy wózkami widłowym, podnośnikami koszowymi, oraz uprawnienia elektryczne,
  • zdolność pracy w zespole,
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji,
  • doświadczenie nie jest wymagane, nasi wykwalifikowani mechanicy pomogą Ci w przygotowaniu do samodzielnej pracy.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne ( min. uprawnienia UDT),
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system premii,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • imprezy i premie okolicznościowe,
  • paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • sportowe czwartki,
  • pizza Day w każdą środę,
  • polecaj pracownika oraz szereg innych benefitów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem Młodszy mechanik Utrzymania Ruchu lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44.

  • Praca Kalisz
  • Pracownik utrzymania ruchu Kalisz
  • Mechanik Kalisz
  • Mechanik Kalisz Pomorski
  • Elektromechanik Kalisz
  • Elektromechanik Kalisz Pomorski
  • Technik mechanik Kalisz
  • Technik mechanik okrętowy Kalisz
  • Technik mechanik lotniczy Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190