Kierownik projektu robót instalacyjnych HVAC / Chłodnictwo przemysłowe
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
FRIZO Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży HVAC / chłodnictwo przemysłowe
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie województwa wielkopolskiego
  • bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji
  • rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu
  • współpraca z kierownikami branż na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo)
  • min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dofinansowane karty MUTISPORT i pakietu medycznego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659