Kierownik Robót Instalacyjnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Experum HR
27. 4. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

8966/KRI

Obowiązki

  • prowadzenie od 2 do 4 projektów w branży sanitarnej,
  • wybór podwykonawców, negocjowanie z nimi warunków handlowych oraz ich kontraktacja,
  • kierowanie pracą podwykonawców w zakresie instalacyjnym (woda, gaz, substrat, ścieki, odcieki) i rozliczanie wykonanych przez nich prac,
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją inwestycji (pod względem technicznym, jak
  • i BHP),
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorami (m.in. poprzez uczestnictwo w radach budowy),
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Realizacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – inżynieria środowiska),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość oprogramowania branżowego (m.in. AutoCAD),
  • uprawnienia wykonawcze w specjalności instalacyjnej,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej i cudzej,
  • umiejętności kierownicze, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,
  • udział przy realizowaniu ciekawych, przyszłościowych inwestycji,
  • premię po realizacji projektu,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (w tym samochód, którego używanie do celów prywatnych również jest możliwe),
  • pakiet benefitów.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315