Kierownik Projektu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PEKABEX
25. 4. 2024

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Miejsce pracy: Poznań, Warszawa, woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną,
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót,
  • nadzór i koordynacja prac projektowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy,
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • wybór podwykonawców oraz negocjowanie umów,
  • udział w procesie ofertowania,
  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,
  • koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe,
  • utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do dojazdów do miejsca inwestycji lub delegacji na terenie woj. wielkopolskiego, mazowieckiego lub pomorskiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • samodzielność i terminowość.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji, elastyczną formę zatrudnienia: UoP/B2B
  • pracę w profesjonalnym międzynarodowym zespole,
  • auto służbowe i niezbędny sprzęt
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki
  • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika
  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • świeże owoce
  • wsparcie z ZFŚS
  • nauka języków obcych
  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych)
  • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy)
  • szkolenia techniczne
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Konkursy dla pracowników
  • Wsparcie dla cudzoziemców

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659