Kierownik Projektu Logistycznego - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży retail i e-commerce, poszukujemy doświadczonego Kierownika Projektu Logistycznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektu otwarcia magazynów centralnych.

Kierownik Projektu LogistycznegoMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowanie harmonogramu prac nad projektem otworzenia magazynów centralnych.
  • Kompleksowe zarządzanie projektem od fazy negocjacji kontraktów z dostawcami po uruchomienie operacji magazynowych do fazy testowania oraz optymalizacji procesów magazynowych.
  • Zarządzanie zespołem projektowym.
  • Identyfikowanie ryzyka oraz podejmowanie działań mających na celu minimalizowanie efektów jego pojawienia się.
  • Kooperacja z partnerami biznesowymi zarówno lokalnie, jak i globalnie.
  • Utrzymywanie wysokiego standardu jakości oraz przestrzeganie harmonogramu projektu.
  • Monitorowanie postępów prac i raportowanie do Zarządu.
  • Zarządzanie budżetem projektu.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, zarządzania projektami lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – codzienna praca w środowisku międzynarodowym.
  • Doświadczenie w otwieraniu nowych centrów dystrybucyjnych/magazynów.
  • Wiedza poparta praktyką z zakresu zarządzania projektami.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i zarządzania zespołem projektowym.
  • Silne umiejętności organizacyjne i analityczne.
  • Zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Umiejętność komunikacji z osobami piastującymi najwyższe stanowiska w organizacji.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź współpracę w oparciu o kontrakt B2B.
  • Udział w strategicznym projekcie firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne międzynarodowe środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678