Kierownik produkcji
  • Rekowo Górne
pomorskie, Rekowo Górne, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie produkcji - planowanie harmonogramów uwzględniając zapotrzebowanie na wyroby oraz dostępność materiałów
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi - monitorowanie oraz nadzór nad etapami produkcji
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (około 5 osób) - zarządzanie zespołem oraz nadzór nad pracą, przydzielanie zadań oraz dbanie o motywację i rozwój pracowników
  • Kontrola jakości - przestrzeganie standardów jakościowych, kontrola jakości, eliminowanie potencjalnych problemów produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • znajomość branży i wiedza produktowa - ślusarka aluminiowa - warunek konieczny
  • doświadczenie w branży - warunek konieczny
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność czytania katalogów
  • mile widziane: doświadczenie jako pilarz, składacz, szef produkcji

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 5300-6700 zł miesięcznie netto (zależne od wiedzy i doświadczenia kandydata)

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532