Kierownik Produkcji Połchowo
  • Połchowo
pomorskie, Połchowo, Pomorskie, Polska
BGW Pharma Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z działem księgowym i działem utrzymania ruchu,
  • kierowanie zespołem produkcyjnym (kilkuosobowym), utrzymanie ciągłości produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • pełna kontrola i nadzór na całym etapie produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji biurowej.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w branży spożywczej lub na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane),
  • dokładność i decyzyjność w wykonywanych zadaniach,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • znajomość programów do zarządzania produkcją,
  • język angielski na poziomie B1-2.

OFERUJEMY:
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym,
  • premie uznaniowe,
  • zatrudnienie długoterminowe w firmie prężnie rozwijającej się,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych.

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864