Pracownik produkcji
  • Rajkowy
pomorskie, Rajkowy, pomorskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

• Pakowanie wyrobu gotowego i układanie na paletach oraz bieżąca kontrola jakości pakowanego twaru

• Realizacja planu produkcji z zachowaniem następstwa produkcji,

• Przestrzeganie procedur jakościowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

• Nadzorowanie prawidłowej pracy urządzeń pod względem technicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie Min. Zawodowe
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia
  • pakiety socjalne (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie )
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju i szkolenia

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448