Kierownik magazynu
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Newborn Plastic Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Firma Newborn Plastic Sp. z o.o. w Kolbuszowej przy ul. Leśnej 11 poszukuje kandydatów na stanowisko : Kierownik magazynu

Obowiązki

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu;
  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego;
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji;
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;
  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • realizacja planów załadunków, rozładunków oraz przyjęć magazynowych surowców, materiałów do produkcji i materiałów eksploatacyjnych;
  • bieżący przegląd i ocena jakości opakowania wyrobów składowanych na terenie magazynu.

Wymagania

  • dobra obsługa komputera i pakietu Office;
  • znajomość problemów związanych z logistyką, produkcją, obsługa klienta;
  • komunikatywność;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem pracowników;
  • obsługa wózka widłowego - aktualne zaświadczenie UDT.

Oferujemy

  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej;
  • odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w powierzone zadania;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.

  • Wynagrodzenie 5 500 zł netto + premia

  • Praca Kolbuszowa
  • Kierownik Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851