Technik mechatronik
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
workconcept service GmbH
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwacja, przeglądy i naprawy pojazdów, maszyn budowlanych i pojazdów szynowych na powierzchni ziemi,
  • Wykonywanie wewnętrznych zleceń napraw i konserwacji, a także okresowych inspekcji,
  • Zapewnienie, że wszystkie maszyny i systemy techniczne są w doskonałym stanie technicznym,
  • Modyfikacje maszyn i systemów,
  • Montaż / wdrażanie w obszarze technologii centralnej.

WYMAGANIA:
  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe jako mechatronik maszyn rolniczych i budowlanych / mechatronik pojazdów szynowych / mechatronik samochodowy lub w pokrewnym zawodzie,
  • Wstępne doświadczenie zawodowe,
  • Dobra znajomość hydrauliki, mechaniki i elektryki,
  • Wymagane jest samodzielne wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych oraz dobra znajomość procesów mechanicznych,
  • Podstawowa znajomość różnych procesów spawalniczych jest dodatkowym atutem.

Wymagania osobiste:

  • Poczucie odpowiedzialności,
  • Pracowitość,
  • Gotowość do wykonywania zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność.

OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością,
  • Bezpieczny i stały dochód,
  • Premia dla łowcy nagród,
  • Stała umowa o pracę,
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP,
  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami,
  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego,
  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem,
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn: Dz.U. z 2016 r. poz. 922)" .

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 283
19 075