Kierownik Linii Produkcyjnej
  • Ksawerów
Ksawerów, Ksawerów, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Dla nowego inwestora w Ksawerowie (k. Łodzi, okolice Portu Łódź), wiodącego producenta urządzeń grzewczych i wentylacyjnych na rynku europejskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Linii Produkcyjnej.

Jeśli aktualnie poszukujesz nowych wyzwań zawodowych i chcesz być częścią ekscytującej podróży jaką niewątpliwe jest otwarcie nowego zakładu produkcyjnego, skontaktuj się z nami! Z chęcią podzielimy się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej oferty!

Oczekujemy

  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaawansowanej i praktycznej znajomości pakietu Office z naciskiem na MS Excel i Power Point
  • Umiejętności komunikacyjnych, zdolności budowania zespołu oraz efektywnego zarządzania czasem
  • Samodyscypliny w zakresie proponowania planów oraz podejmowania działań w celu ich skutecznej realizacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta - umowa o pracę
  • Świetną okazję do poszerzania swoich umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom wprowadzającym oraz doskonalącym
  • Możliwość rozwoju w lokalnym zakładzie jak i globalnych strukturach firmy
  • Pracę w firmie posiadającej zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projekcie Greenfield
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja miejsca pracy (okolice Portu Łódź)

Zadania

  • Zapewnienie realizacji planu produkcyjnego oraz dbałość o jakość produkowanych urządzeń klimatyzacyjnych i części
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej oraz planu konserwacji zapobiegawczej
  • Kontrola nad wprowadzaniem nowych modeli i zmian konstrukcyjnych
  • Przeprowadzanie i planowanie szkoleń dla pracowników
  • Zarządzanie i organizowanie pracy podległego zespołu,
  • Codzienna kontrola i monitorowanie sprzętu
  • Podejmowanie środków bezpieczeństwa mających na celu poprawę środowiska miejsca pracy
  • Wypełnianie zadań wynikających z norm ISO ustanowionego Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Przeprowadzanie kontroli przestrzegania BHP i PPOŻ
  • Zapewnienie wsparcia pracownikom poprzez wysłuchiwanie ich skarg, dokładną ocenę sytuacji oraz przekazywanie informacji przełożonemu

  • Praca Ksawerów
  • Kierownik Ksawerów
  • Ksawerów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179