Lider Linii
  • Łódź
Lider Linii
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
1. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Lider Linii

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zespół 15-20 osób pracujący przy jednej linii pakującej
  • delegacja zadań oraz monitorowanie pracy zespołu
  • szkolenie nowych pracowników
  • raportowanie do kierownika zmianowego

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość branży produkcyjnej/logistycznej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją, umiejętność analitycznego myślenia, wielozadaniowość

Pracodawca oferuje

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • świadczenia z ZFŚS

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246