Pracownik linii produkcyjnej! Umowa o pracę! Premie! Stabilne zatrudnienie!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
23. 4. 2024

Dla jednego z najlepszych pracodawców w regionie i wiodącego producenta w branży motoryzacyjnej oraz AGD. Poszukujemy kandydatów do pracy w dziale wykończeniowym, nastawionym na długoterminową współpracę.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn w ruchu,
  • praca na produkcji wyrobów gumowych,
  • uszczelnianie precyzyjne,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia,
  • sprawność fizyczna,
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę 3830 zł miesięcznie/brutto,
  • praca w systemie trzyzmianowym (5:45 – 13:45; 13:45 – 21:45; 21:45 – 5:45),
  • premia do 265 zł brutto – więcej szczegółowych informacji udzieli rekruter,
  • możliwość pracy w soboty (dopłata 100%), w niedziele lub święta (dopłata 200%),
  • 20% dodatek za pracę w nocy,
  • 800 zł za polecenie pracownika
  • 50% dodatek za dodatkowe godziny w dni powszednie,
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia.

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190