Kierownik Kontroli Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
ACTIO HR Sp. z. o. o.
12. 6. 2024

Agencja pracy ACTIO-HR poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko
Miejsce pracy: Kujawsko-Pomorskie / Sępólno Krajeńskie
Dla Firmy o międzynarodowym zasięgu posiadającej swój zakład produkcyjny w województwie
kujawsko-pomorskim, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Kierownika Kontroli Jakości w
branży budowy maszyn.
Obowiązki:
- Zarządzanie procesem kontroli jakości w oparciu o plany produkcji
- Koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych kontrolerów jakości wg potrzeb produkcyjnych.
- Jakościowy nadzór nad standardami panującymi na liniach produkcyjnych i współpraca z
liderami oraz kierownikami działów produkcyjnych.
- Analizowanie przyczyn powstałych problemów jakościowych
- Podejmowanie odpowiednich działań na rzecz poprawy jakości procesu i produktu - ciągła
optymalizacja procesów reklamacyjnych i jakościowych
- Zapewnienie poprawności danych w systemie - tworzenie i nadzór nad dokumentacją
systemową oraz techniczną
- Zapewnienie wymaganej jakości dla zgłoszeń dotyczących produktów niezgodnych
- Minimalizacja kosztów jakościowych
- Dbanie o rozwój działu jakości. Optymalizacja pracy i wiedzy wewnętrznych i zewnętrznych
kontrolerów jakości
- Motywowanie zespołu oraz budowanie dobrych relacji z zespołem produkcyjnym, aby
zapewnić terminowość i jakość produkcji
- Zarządzanie i obsługa reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych
- Nadzór jakościowy nad dostawą surowców, materiałów i opakowań
Wymagania:
- wykształcenie wyższe preferowane zarządzanie jakością,
- doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości
- umiejętność zarządzania zespołem, praca wg ustalonych harmonogramów i egzekwowania
terminowości wykonywanych zadań
- znajomość Systemu Zarządzania Jakości ISO 9001.
- umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach
zewnętrznych,
- Nastawienie na współpracę i elastyczność w budowaniu relacji z pracownikami
- Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
- Doświadczenie w pracy w systemie ERP
- Dobra znajomość języka niemieckiego / angielskiego.
- Zdolności analityczne
Korzyści:
- Umowę o pracę
- Ubezpieczenie, oraz inne świadczenia w zakresie ZFŚS
- Możliwość udziału w szkoleniach i rozwój umiejętności
- Długoterminowa perspektywę pracy w firmie rodzinnej odnoszącej sukcesy na całym świecie
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Pracę w środowisku międzynarodowym
- Perspektywę dalszego rozwoju.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres @
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym EGR/06/24 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914