Specjalista ds. Elektryki/Elektroniki w Dziale Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola końcowa i międzyoperacyjna.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie FAI dostaw i produktów.
  • Testowanie urządzeń i oprogramowania.
  • Nadzór oraz archiwizacja dokumentacji wydziałowej.
  • Osiąganie celów wyznaczonych dla zajmowanego stanowiska.
  • Współudział we wdrażaniu i stosowaniu wymagań ustanowionego Zintegrowanego Systemu Zarządzania w obszarze działania.
  • Współpraca w nadzorowaniu AKP w Punkcie Metrologicznym.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektrotechnika, elektronika).
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wiedza techniczna w zakresie elektroniki i elektryki.
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej elektrycznej.
  • Biegła znajomość obsługi komputera.
  • Uprawnienia SEP E+P 1kV.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Pakiet świadczeń medycznych.
  • Karta MultiSport.
  • Dofinansowania do wypoczynku.
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole.
  • Szkolenia branżowe.

  • Praca Bydgoszcz
  • Elektronik Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293