Kontroler Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa produkcji w zakresie kontroli poprawności wykonania wyrobów gotowych,
  • bieżąca kontrola dostaw magazynowych,
  • wnoszenie propozycji zmian powodujących polepszenie jakości produkcji oraz zmniejszenia ilości braków,
  • sumienne prowadzenie dokumentacji odbiorowej,
  • dbanie o prawidłowość wykorzystania powierzonych przyrządów i narzędzi pomiarowych,
  • kontrola części dostarczanych z zewnątrz,
  • audity u dostawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • roczne doświadczenie w pracy przy produkcji w przemyśle ciężkim,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość technik pomiarowych, rysunku technicznego ,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość norm ISO 9001, ISO 3834-2,
  • uprawnienia VT, PT, MT.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki pracy w ustabilizowanym zespole osobowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego – współpraca z firmami grupy Vossloh,
  • umowę na pełen etat, praca w siedzibie firmy,
  • pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową,
  • pakiety sportowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Kontroler Bydgoszcz
  • Kontroler biletów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692