Kierownik działu jakości
  • Sanok
Sanok, Sanok, podkarpackie, Polska
GRH Polska
23. 3. 2024

Dla wiodącego klienta z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownika działu jakości

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracą działu kontroli jakości
  • Zarządzanie procesem kontroli jakości
  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze działu jakości
  • Opracowywanie i aktualizowanie procedur dotyczących działalności działu oraz instrukcji jakościowych
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości
  • Nadzorowanie działań związanych z rozwojem systemów zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO i IATF 16949
  • Identyfikacja ryzyk związanych z jakością i skuteczne ich minimalizowanie
  • Udział i koordynowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kompleksowe zarządzanie reklamacjami jakościowymi w tym: wprowadzenie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacjach od klienta, wizyty u klientów związane z rozwiązywaniem problemów jakościowych
  • Tworzenie raportów jakościowych (analiza scrap, statystyki dotyczące reklamacji)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii produkcji, zarządzania jakością
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością: IATF16949, VDA
  • Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, FMEA, PPAP, APQP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia, uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji – ustalane indywidualnie na spotkaniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dodatki za staż pracy
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta

Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Sanok
  • Kierownik Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551