Kierownik ds. sprzedaży podzespołów OZE
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
SOLMIX sp. z o.o.
15. 4. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przewodzenie i inspirowanie zespołu sprzedażowego,
  • Wspieranie podopiecznych sprzedawców w rozmowach handlowych,
  • Bezpośrednie prowadzenie sprzedaży podzespołów odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych itp.,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi,
  • Prowadzenie i koordynowanie sprzedaży przez social media,
  • Rozliczanie podopiecznych z realizacji planów sprzedażowych,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii handlowych,
  • Rekrutowanie i szkolenie handlowców,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników sprzedaży i działań handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej min 2 lata,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min 2 lata,
  • Potwierdzenie własnych kompetencji sprzedażowych w 1-2 pierwszych miesiącach współpracy,
  • Znajomość strategii handlowych oraz umiejętność ich skutecznego wdrażania,
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia zespołu oraz doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie oraz entuzjazm do pracy i rozwoju biznesu,
  • Chęci do nauki i stałego rozszerzania swojej wiedzy i umiejętności,
  • Kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność myślenia strategicznego.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do zespołu profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej,
  • Mentoring, szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • Możliwość pracy zdalnej z domowego zacisza,
  • Wysokie zarobki w systemie podstawa + premia lub czysta prowizja,
  • Autonomię i swobodę działania,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i pasji,
  • Szeroką gamę produktową, w tym innowacyjne technologie,
  • Współpracę w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • Docenienie Twojego zaangażowania i mocnych stron.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Solmix tworzy zgrany zespołu, który wierzy że odnawialne źródła energii stanowią przyszłość dla bezpieczeństwa nas i naszej planety. Chcemy, by dostęp do zielonej energii był możliwy dla każdego, dlatego naszą misją jest dać klientom nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które nie tylko pozwolą obniżyć koszty energii, ale też wpłyną pozytywnie na otaczające nas środowisko.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864