Regionalny kierownik sprzedaży
  • Bydgoszcz
regionalny kierownik sprzedaży
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Doświadczony handlowiec z branży przemysłowej z j. angielskim poszukiwany!

Teren pracy: Polska-Zachód

Sprawdź, czy nasz oferta pracy brzmi dla Ciebie interesująco.

Przyślij CV w j. angielskim.

Porozmawiajmy!

Oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży przemysłowej / technicznej
  • znajomość branży HVACR będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym (swoboda w konwersacji i języku biznesowym, międzynarodowy zespół)
  • budowania długotrwałych relacji z klientami i firmami współpracującymi
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • dobrej znajomości narzędzi MS Office i nowoczesnych technologii komunikacji biznesowej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do odbywania podróży służbowych na terenie Polski zachodniej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w średniej wielkości międzynarodowej firmie należącej do dużego koncernu
  • pracę w firmie produkcyjno-handlowej
  • prowadzenie sprzedaży w terenie zachodniej Polski (zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)
  • umowę o pracę lub jako opcja umowa B2B
  • pracę w modelu hybrydowym (1 dzień w tygodniu pracy w centrai firmy w Bydgoszczy)
  • szkolenia i spotkania w zespole międzynarodowym
  • rynkowe wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia i udogodnienia
  • kartę Multisport

Zadania

  • sprzedaż i promocja produktów firmy
  • szkolenia i prezentacje techniczne oraz produktowe z zakresu oferty firmy
  • stałe i cykliczne wizyty w siedzibach obecnych klientów
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • osobisty udział i zaangażowanie we wskazanych targach i innych wydarzeniach branżowych
  • przygotowywanie ofert technicznych i handlowych w oparciu o posiadane uprawnienia i kompetencje w tym zakresie
  • bieżące i stałe pozyskiwanie informacji o otoczeniu konkurencyjnym i aktualnej sytuacji rynkowej
  • przygotowywanie wymaganych analiz i zestawień handlowo-technicznych
  • udział we wskazanych szkoleniach i kursach
  • systematyczne raportowanie
  • promocja oraz dbanie o wizerunek firmy

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228