Przedstawiciel handlowy ds. OZE
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ZESPÓŁ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów (sprawdzony, wysokoefektywny system sprzedaży, praca na leadach!): Pracuj na swoim terenie, prezentując nasze rozwiązania bezpośrednio klientom.
  • Negocjacje i Budowanie Relacji: Działaj z determinacją, by budować trwałe relacje i dostosowywać ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Osiąganie Cele Prowizyjne: Twoje sukcesy będą doceniane w postaci atrakcyjnych prowizji, co stanie się motorem Twojego rozwoju zawodowego.

Nasze wymagania

  • Ambicje i Motywacja: Jeśli masz ogień w oczach, chęć działania i osiągania wyników, to właśnie Ciebie szukamy!
  • Komunikatywność i Zorientowanie na Cel: Umiejętność skutecznej komunikacji i dążenie do osiągania celów.
  • Chęć do Rozwoju: Jest to idealna okazja dla tych, którzy chcą ciągle się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

To oferujemy

  • Prowizje na Poziomie Premium: Pracuj na wysokich prowizjach, które odzwierciedlają Twoje umiejętności i zaangażowanie.
  • Nieograniczone Możliwości Rozwoju: Z nami możesz rozwijać swoją karierę i zarabiać jeszcze więcej, budując długoterminowe relacje z naszymi klientami
  • Innowacyjna Branża OZE: Dołącz do zespołu, który współpracuje z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.
  • Elastyczność w Pracy: Oferujemy elastyczny czas pracy, umożliwiając dostosowanie pracy do Twojego stylu życia.

Benefity

  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Zespół Energetyki Odnawialnej - Dynamicznie rozwijająca się firma w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), poszukuje ludzi pełnych energii i z pasją do działania na stanowiska Przedstawicieli Handlowych z możliwością osiągania wysokich prowizji.

Zgoda na przetwarzanie danych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Lift.Up Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Fabrycznej 20a, 31-553 Kraków – moich danych osobowych zawartych w CV oraz mojego wizerunku (w przypadku jego zamieszczenia w CV) w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).Dodatkowo, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w CV oświadczenia: Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV oraz innych moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora – Lift.Up Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Fabrycznej 20a, 31-553 Kraków.

  • Praca Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030