Kierownik ds. Rozwoju Produktów Włoskich
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
MILLE SAPORI PLUS sp. z o.o.
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kategorią produktów włoskich
  • Czynny udział w planowaniu strategicznym Spółki w obrębie zarządzanej kategorii
  • Analiza trendów rynkowych, potrzeb klientów i działań konkurencji
  • Tworzenie planów, budżetu i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją w uzgodnieniu z Dyrektorem Handlowym
  • Stymulowanie wyników sprzedaży poprzez właściwy dobór narzędzi produktowych, cenowych i promocyjnych
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń tematycznych dla Sił Sprzedaży i Klientów z ciągłą weryfikacją stanu wiedzy i jej aktualizacją do poziomu gwarantującego skuteczną sprzedaż
  • Współpraca z innymi działami: Supply Chain, Finansów, Marketingu, Zakupów w celu efektywnego zarządzania i rozwoju podległej kategorii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętności analityczne, obsługa pakietu MS Office
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kategorią produktów spożywczych (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kategoriami produktów włoskich)
  • Znajomość branży HORECA
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2/C1)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport
  • Zniżki na produkty firmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

Firma Mille Sapori Plus Sp. z o.o. , lider w dystrybucji włoskich artykułów spożywczych, napoi oraz wina dla sektora HoReCa w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy CREMONINI.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322