Kierownik Produktów Technologicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
17. 5. 2024

2793

Obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie lub technologiczne mile widziane),
  • 3-5 letnie doświadczenia w zarządzaniu produktem lub prowadzeniu projektów (projekty informatyczne mile widziane),
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami/produktami/dokumentacją – Jira, Confluence, AzureDevops, PowerBI,
  • Certyfikaty w dziedzinie zarządzania projektami (Scrum, Agile) mile widziane.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1),
  • Bycie Agentem/Liderem zmiany, tworząc środowisko wspierające zmianę, jaką jest transformacja cyfrowa,
  • Sprawne poruszanie się w obszarze nowych technologii,
  • Umiejętność współpracy z różnymi interesariuszy,
  • Bycie pomocnym i dobrze zorganizowanym,
  • Umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych,
  • Proaktywność, komunikatywność i nastawienie na szukanie rozwiązań.

Oferujemy

  • Koordynowanie wdrażania strategii produktowej, w szczególności przygotowanie roadmapy rozwoju produktu zgodnie z celami danej jednostki biznesowej oraz architekturą korporacyjną,
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia produktu – od pomysłu, przez wdrożenie i dalszy rozwój,
  • Wspieranie pracy zespołu deweloperskiego/projektowego podczas wdrożeń i rozwoju,
  • Monitorowanie parametrów działania produktów oraz doświadczenia użytkowników w celu wprowadzania usprawnień,
  • Utrzymywanie skutecznej komunikacji z interesariuszami, w tym klientami wewnętrznymi, zespołem i kierownictwem,
  • Promowanie kultury zarządzania produktami technologicznymi w organizacji,
  • Wdrożenie Polityki Zarządzania Produktami Technologicznymi.

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479