Kierownik ds. Finansowych - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma z branży usługowej, poszukująca doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika ds. Finansów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań finansowych i operacyjnych, współpracując bezpośrednio z dyrektorem zarządzającym.

Kierownik ds. FinansowychMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Kreowanie strategii finansowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją, planowanie i realizacja budżetu rocznego oraz długoterminowych planów finansowych;
  • Współodpowiedzialność za efektywne zarządzanie organizacją, antycypowanie ryzyka biznesowego oraz finansowego;
  • Nadzór na sprawozdawczością finansową, podatkami oraz płynnością spółki oraz odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną;
  • Bliska współpraca z dyrektorami działów operacyjnych w celu zapewnienia i poprawy efektywności biznesowej, optymalizacji procesów oraz struktury firmy;
  • Odpowiedzialność za rozbudowę narzędzi oraz optymalizację procesów kontrolnych oraz raportowania;
  • Koordynacja pracy zespołu finansowego i księgowego;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w tym audytorami, bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • Biegła znajomość Excela, mile widziana znajomość Power BI,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Profesjonalizm, ambicja oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i skrupulatność,

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale wzrostu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz auto służbowe,
  • System bonusowy do ustalenia indywidualnego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.),
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055