Accounting Manager - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Accounting Managera, która będzie kierować strategicznym oraz operacyjnym aspektem całego działu. Osoba na tym stanowisku będzie miała niezwykle istotną rolę w zapewnieniu spójności i profesjonalizmu w operacjach finansowych dla organizacji.

Accounting ManagerMiejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Pełne kierownictwo nad zespołem księgowym, obejmujące zarówno nadzór operacyjny, jak i rozwój profesjonalny.
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie procedur księgowych na wielopoziomową skalę, uwzględniając złożoność struktury organizacyjnej.
  • Zapewnienie pełnej zgodności ze standardami rachunkowości oraz lokalnymi przepisami podatkowymi.
  • Koordynacja procesów audytu wewnętrznego i zewnętrznego, w tym współpraca z zewnętrznymi audytorami.
  • Stała analiza wydajności finansowej, identyfikacja obszarów optymalizacji i dostarczanie danych dla potrzeb strategicznych decyzji biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewnych dziedzin.
  • Doskonałe umiejętności przywódcze, zdolność do efektywnego zarządzania zespołem wielokulturowym.
  • Doświadczanie w mapowaniu oraz wdrażaniu procesów finansowych w organizachach
  • Doskonałe umiejętności analityczne i podejście oparte na danych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Oferujemy:

  • Wyjątkową możliwość rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej renomowanych spółek na rynku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych.
  • Inspirujące środowisko pracy, w którym innowacja i doskonałość są na porządku dziennym.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub możliwość współpracy na kontrakcie B2B

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509