Kierownik Oddziału - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, czołowego producenta maszyn szwalniczych, poszukuję Kierownika Oddziału.

Kierownik OddziałuMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni łódzkiego oddziału firmy.
  • Zarządzanie zespołem pracowników, delegowanie zadań, rozliczanie oraz przeprowadzanie szkoleń.
  • Kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizowanie osiąganych wyników sprzedażowych oraz czynny udział w procesie sprzedaży.
  • Skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami biura, zapewniając sprawną administrację.
  • Systematyczne raportowanie osiągnięć i wyników działalności biura bezpośrednio do prezesa firmy, wspierając podejmowanie decyzji na najwyższym szczeblu.

Wymagania:

  • Posiadanie kilkuletniego doświadczenia w dziedzinie sprzedaży - branża tekstylna / odzieżowa lub maszyny szwalnicze.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania silnych relacji z zespołem.
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania konfliktów i motywowania do osiągania wspólnych celów.
  • Wykazanie się inicjatywą i zdolnością do samodzielnego działania.
  • Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania czasem.
  • Doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność priorytetyzowania zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzennie
  • Premię uzależnioną od wyników.
  • Samochód służbowy + niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Pakiet benefitów.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509