Kierownik Budowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
KARPAT-BUD sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie i nadzorowanie prac na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • zarządzanie podległym personelem
  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP,
  • udział w procesie wyboru podwykonawców,
  • kontrola jakościowa i ilościowa robót,
  • opracowanie i prowadzenie preliminarza kosztów budowy,
  • współpraca z Inwestorem,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno –budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy/Robót,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • komfortowe warunki pracy,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych,

  • realizację ciekawych i prestiżowych projektów,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop itp.

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551