Kierownik Budowy - branża wod. - kan. - gaz.
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
PION Sp. z o. o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

PION Sp. z o. o. zatrudni:

KIEROWNIKA BUDOWY Z UPRAWNIENIAMI BUDOWLANYMI BEZ OGRANICZEŃ W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ CIEPLNYCH, WENTYLACYJNYCH, GAZOWYCH, WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH.

Praca w delegacji na terenie południowej Polski.

Opis stanowiska
  • realizacja robót budowlano-montażowych na sieciach wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych w oparciu o zapisy Umowy oraz dokumentację techniczną,
  • kierowanie, koordynacja oraz nadzór nad postępem robót realizowanych przez zespół oraz Podwykonawców,
  • planowanie dostaw materiałów budowlanych,
  • dotrzymywanie terminowości.

Wymagania
  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych,
  • gotowość do pracy w delegacji - Polska Południowa,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy
  • wynagrodzenie wg. stawki miesięcznej: od 7 000 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość rozwoju zawodowego – finansujemy specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • samochód służbowy do dyspozycji.

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179