Kierownik budowy
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Zarządzanie zespołem pracowniczym
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie
  • Zarządzanie sprzętem własnym i wynajętym na potrzeby realizowanych kontraktów
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Współpraca z inwestorami i konsorcjantami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów w charakterze Kierownika Budowy lub Kierownika Robót
  • Mile widziane uprawnienia w dozorze ruchu zakładu górniczego w specjalności górniczej
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność i terminowość w realizacji działań
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

  • Praca podkarpackie
  • Kierownik podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075