Kierowca pojazdów transportu wewnętrznego-wózkowy
  • Żarów
Żarów, Żarów, Województwo dolnośląskie, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Kierowca wózka widłowego z UDT
Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.

GŁÓWNE ZADANIA: - Praca na wydziałach produkcyjnych związanych z produkcją materiałów ogniotrwałych. - Transport palet z wyrobami. - Opisywanie i foliowanie palet. - Rejestracja poszczególnych etapów procesu produkcyjnego w systemie. - Dbałość o transportowane i układane towary.
Wymagania stanowiska
CZEGO OCZEKUJEMY: - Ważnych uprawnień UDT do kierowania wózkiem widłowym. - Umiejętności pracy w zespole. - Dokładności w wykonywaniu zadań. - Przestrzegania ustalonych standardów jakościowych i ilościowych.
Oferujemy
OFERUJEMY: - Stabilne warunki zatrudnienia. - Wynagrodzenie stałe plus premia. - Dofinansowanie do posiłków. - Opieka medyczna. - Program sportowy Multisport. - Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy. - Program poleceń pracowniczych. - Ubezpieczenie grupowe. - Benefity pozapłacowe. - Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne. - Bony świąteczne 2x w roku. - Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Kierowca Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072