Operator ekstrudera / wytłaczarki
  • Strzegom
Strzegom, Strzegom, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych
  • Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
  • Kontrola i wyjaśnianie rozbieżności
  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakościowa produkowanych detali
  • Czyszczenie i konserwacja linii i urządzeń, udział w pracach zespołu do TPM
  • Raportowanie wskaźników

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi liniami technologicznymi
  • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PP, PVC,PE)
  • Ogólna wiedza mechaniczna
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie świąteczne i stażowe
  • Transport pracowniczy
  • Dodatek do paliwa
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m. in.: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej
  • opieki zdrowotnej, świąteczne paczki dla pracowników, dofinansowanie do
  • wakacji, ZFFŚ)
  • pracę w Żarowie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Strzegom
  • Operator Strzegom
  • Operator maszyn Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714