Technik utrzymania ruchu
  • Żarów
Żarów, Żarów, Polska
DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który istnieje ponad 100 lat i zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów

Miejsce pracy: Żarów

Główne zadania:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, zapobiegawczych i optymalizacyjnych (przeglądy, konserwacje)
  • zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze zależne od doświadczenia zawodowego (coroczna podwyżka wynagrodzenia zasadniczego)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (im dalej mieszkasz od firmy, tym wyższy dodatek otrzymujesz, od około 100 PLN brutto do około 600 PLN brutto miesięcznie)
  • dodatki do pracy w systemie zmianowym (około 1000 PLN brutto miesięcznie w systemie 4-zmianowym)
  • premia miesięczna za umiejętności (nawet do 1000 PLN brutto miesięczne w zależności od poziomu umiejętności)
  • prywatna opieka medyczna w Lux - Med
  • karta Medicover Sport
  • fundusz socjalny (między innymi: tzw. wczasy pod gruszą, świadczenia okazjonalne)
  • stabilne zatrudnienie (jesteśmy częścią korporacji Daicel, która istniej ponad 100 lat)
  • możliwość rozwoju zawodowego (dbamy o podnoszenie Twoich kwalifikacji np. poprzez uzyskanie uprawnień, specjalistyczne szkolenia, ciekawy zakres obowiązków)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z nowoczesnym i bezpiecznym parkiem maszynowym
  • przyjazna atmosfera (zgrany zespół - wsparcie doświadczonych pracowników, imprezy integracyjne, zakładowa drużyna piłki nożnej, możliwość udziału w zawodach sportowych, nagrody w ramach programu zgłaszania usprawnień)

  • Praca Żarów
  • Technik Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179