KIEROWCA-OPERATOR MASZYN SPECJALNYCH
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Trakt Lubelski 353, 04-667 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
16. 4. 2024
od 4 700 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- prowadzenie prac porządkowych na terenach zieleni położonych w pasach drogowych oraz na terenach będących w administrowaniu ZGN-u: koszenie, grabienie, mechaniczne zbieranie liści; prace związane z zimowym utrzymaniem dróg pożądane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność.

Inne wymagania
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, niekaralność, prawo jazdy kat. B+E, pożądana kat. C lub C+E, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Zakres obowiązków:
prowadzenie prac porządkowych na terenach zieleni położonych w pasach drogowych oraz na terenach będących w administrowaniu ZGN-u: koszenie, grabienie, mechaniczne zbieranie liści; prace związane z zimowym utrzymaniem dróg pożądane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność.
Do wynagrodzenia doliczne dodatek stażowy, premia uznaniowa.
Zgłoszenia: kontakt e-mail: aszydlowska@um.warszawa.pl, kontakt telefoniczny: 22 277 35 16.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864