Kierowca CE, 2550/2750 Euro na rękę, cementowóz, BEZ JĘZYKA, bezpłatne zakwaterowanie, trasy wokół k
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy:

KIEROWCÓW KATEGORII C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Zarobki 2550/2750 Euro na rękę
  • Codzienny powrót na bezpłatne zakwaterowanie
  • Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Dostępne zaliczki
  • Możliwość pracy w systemach

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w Emden – dojazd własnym autem do Magdeburga
  • Zestaw – Cementowóz
  • Trasy wokół komina
  • Polskojęzyczni dyspozytorzy
  • Przewóz cementu do farm wiatrowych

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w prowadzeniu cementowozu
  • Język obcy nie jest wymagany

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293