Key Account Manager (Usługi HR)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 3. 2024

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Oferujemy:

  • część bazy na wyłączność
  • dobrą podstawę + bardzo dobre prowizje od zamkniętych projektów
  • możliwość nauki od najlepszych handlowców z wieloletnim stażem
  • programy rozwojowe
  • mnóstwo nowoczesnych narzędzi, które automatyzują pracę
  • pracę w świetnym, wspierającym zespole
  • możliwość pracy hybrydowej po przebyciu okresu próbnego (pierwsze 3 miesiące stacjonarnie)

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży rekrutacyjnej
  • prowadzenie i upselling do dotychczasowych klientów
  • nadzór nad zespołem realizacyjnym (rekruterzy)
  • raportowanie
  • docelowo - stworzenie własnego zespołu realizacyjnego (rekruterzy)

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • nastawienie na wynik (chcemy dopłynąć, nie wiosłować)
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • branie pełnej odpowiedzialności za swoją pracę
  • chęci rozwoju swoich umiejętności i kompetencji
  • nastawienia na pracę zespołową
  • język polski min. C1

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w branży HR
  • znajomość branży IT lub TSL
  • znajomość języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551