Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
14. 4. 2024

Dołącz do zespołu sprzedaży rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy! Do naszego zespołu poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko Key Account Manager/EB Review Advisor, która będzie odpowiedzialna za skuteczną sprzedaż Naszych produktów. Przygotuj się na nowe wyzwania i pracę w energicznym, pozytywnym zespole. Będziesz mieć okazję pracować z produktem, który wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników i jakość rynku pracy. Zdobywaj ciekawe doświadczenie, a swoimi wynikami uzyskaj wysokie premie i rozwój zawodowy!?

Obowiązki

  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy,
  • badanie potrzeb, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długookresowych relacji oraz obsługa pozyskanych klientów.

Wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (sprzedaż B2B mile widziana),
  • lubisz pracę zespołową z pozytywnymi i pełnymi energii ludźmi:)
  • zaangażowanie w aktywną sprzedaż to dla Ciebie codzienność,
  • umiejętnie zarządzasz czasem a osiąganie celów napędza Cię do działania,
  • profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta to dla Ciebie oczywistość,
  • jesteś otwarty na feedback i naukę nowych rzeczy.

Oferujemy

  • wysokie premie do 25 tys. realnie zależne od Twoich działań (premie miesięczne oraz premie kwartalne),
  • współpraca w oparciu o umowę B2B,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228