Key Account Manager Spedycja (Drogowa)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej, oferująca szeroką gamę usług logistycznych i spedycyjnych. Specjalizują się w różnych formach transportu, w tym lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Obsługują transport w ponad 100 krajach na wszystkich sześciu kontynentach, zapewniając usługi eksportowo-importowe oraz dostawy od drzwi do drzwi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account Manager (Spedycja Drogowa)

Miejsce pracy:  Gdynia

Oferujemy:

-           Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

-           Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

-           Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

-           Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe do użytku prywatnego)

-           Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów,

            elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

-           Aktywne poszukiwanie nowych klientów

-           Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, oraz efektywne dążenie do realizacji

            wyznaczonych celów sprzedażowych

-           Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez indywidualne podejście do potrzeb klientów

-           Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania

-           Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (warunek konieczny)

-           Znajomość branży spedycji drogowej

-           Profesjonalna postawa prokliencka

-           Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych

  • Praca Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190