Key account manager
  • Gdynia
key account manager
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w zespole, dla którego “NIE DA SIĘ” nie istnieje?

Poszukujemy doświadczonego key account managera gotowego na pasjonujące wyzwania w obszarze transportu kontenerowego. Jeśli Twoim cele jest prawca pośród profesjonalistów z niespożytą energią do działania, w środowisku, gdzie innowacje długofalowe relacje z klientami są priorytetem, to warto abyśmy porozmawiali.

Oczekujemy

  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży rozwiązań transportu morskiego
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Doskonałych zdolności negocjacyjnych
  • Analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości rynku TSL
  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Proaktywnej i proklienckiej postawy
  • Prawa jazdy kategorii B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilność i pewność współpracy w firmie, która kładzie nacisk na innowacje i rozwój
  • Profesjonalne środowisko pracy, gdzie doceniane jest zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta
  • Stanowisko, które pozwala na kreatywne podejście do zadań
  • Indywidualny program szkoleń dostosowany do Twoich potrzeb i rozwoju zawodowego

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B na terenie całej Polski na usługi transportu kontenerowego
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na partnerskiej współpracy.
  • Organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Praca Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190