Key account manager - iso-tank
  • Gdynia
key account manager - iso-tank
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być częścią zespołu, który nie zajmuje się tylko dostarczeniem produktu z punktu A do punktu B, ale również innowacyjnych rozwiązań logistycznych? Jeśli chcesz rozwijać jego struktury w roli key account managera, to ta oferta jest dla Ciebie! Po drugiej stronie czekają ludzie z pasją, gotowi do działania i rozwoju.

Oczekujemy

,że wyróżnia Cię:

  • Doświadczenie w roli handlowej w transporcie morskim lub intermodalnym (preferowane z produktem ISO tank)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku usług TSL
  • Proaktywna i profesjonalna postawa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet zdrowotny i sportowy
  • Możliwość rozwijania kariery zawodowej

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B w zakresie usług logistycznych (ISO tank).
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • Przeprowadzanie spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów i zamówień
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Praca w systemie CRM i TMS

  • Praca Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190