KELNER W RESTAURACJI TELIMENA (NR 0537)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy
24. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fordońska - RESTAURACJA TELIMENA 15, 85-085 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie sali restauracyjnej do obsługi kelnerskiej, nakrywanie stołów, dekorowanie; udzielanie konsumentowi informacji dotyczących menu, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania; doradzanie konsumentowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, inkasowanie należności.Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników restauracji; dodatki za pracę w porze nocnej 50%; dofinansowanie do wypoczynku letniego, benefity świąteczne.Podstawowe wynagrodzenie brutto od 4.500,00 zł nie obejmuje dodatków do wynagrodzenia oraz uzależnione jest od kwalifikacji kandydata.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Podstawowe wynagrodzenie brutto od 4.500,00 zł nie obejmuje dodatków do wynagrodzenia oraz uzależnione jest od kwalifikacji kandydata.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność , Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskimdoświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera (aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne)

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA GASTRONOMICZNA W BYDGOSZCZY

Adres: Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 52 324 93 10e-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bydgoszcz
  • Kelner Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Technik kelner Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714