KUCHARZ W BARZE MIŁY (NR 0701)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy
10. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0701

Obowiązki:

Samodzielne przyrządzanie potraw kuchni polskiej według receptur, przestrzeganie norm i standardów HACCP, dbałość o estetykę wydawanych potraw.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • doświadczenie w pracy w zespole
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowanie

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Miejsce pracy: Sułkowskiego 13, 85-642 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: e-mail: kontaktowy: 52 324 93 10

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 08/03/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres próbny Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bydgoszcz
  • Kucharz Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Kuk (kucharz) Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179